SpäťÚvod / Eshop / Doplnky stravy / Vitamíny a minerály / SLIM&DETOX Fucus Riasa+Pestrec Mar.+Žihľava VITAMIN BOTTLE 60kps+50ml

SLIM&DETOX Fucus Riasa+Pestrec Mar.+Žihľava VITAMIN BOTTLE 60kps+50ml

Odporúčaný produkt
SLIM&DETOX Fucus Riasa+Pestrec Mar.+Žihľava VITAMIN BOTTLE 60kps+50ml
19,50 €
Kód400.90
DostupnosťPosledné kusy (2)
19,50 €
: ks

Dva v jednom = Fucus riasa s jablčnym octom + Pestrec mariánsky so žihľavou to je chudnutie s rozumom a s výsledkom.

Správne chudnutie je vhodné podporiť detoxikáciou organizmu. Táto kombinácia vám môže priniesť nielen úbytok kilogramov, ale aj zlepšenie vášho zdravotného stavu.

Výrobky neobsahujú žiadne prídavné ani konzervačné látky ! Sú vhodné pre vegetariánov, vegánov, neobsahujú lepok.

 

Správne chudnutie je nevyhnutné podporiť detoxikáciou organizmuChudnutie a detoxikácia by mali prebiehať spolu – to zabráni takzvanému jojo efektu, kedy sa Vám zhodené kilogramy po ukončení diéty zas vrátia. V SLIM & DETOX nájdete 2 rôzne vysoko účinné doplnky výživy, ktoré Vám napomôžu organizmus detoxikovať a zároveň racionálne podporia znižovanie telesnej hmotnosti.

  • Fucus riasa s jablčným octom pomáha k zníženiu telesnej hmotnosti a k zvyšovaniu pocitu sýtosti a plnosti, takže sa nebudete cítiť hladný a zároveň nebudete neustále myslieť na jedlo. Stačí, ak si dáte jednu kapsulu denne pred jedlom a obmedzíte ťažké jedlá. Morská riasa FUCUS  je prirodzených zdrojom organického jódu, ktorý je nevyhnutne potrebný pre správnu činnosť štítnej žľazy.
  • Olej z Pestreca mariánskeho so žihľavou podporí trávenie a detoxikáciu pečene, (takže sa organizmus  očistí od škodlivých látok a to podporí rýchlejšie chudnutie). Podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu-IMUNITU, napomáha udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi, normálnu činnosť srdca a  pôsobí ako antioxidant.
  • Žihľava dvojdomá podporuje: normálnu činnosť obličiek a prostaty, vylučovanie vody z organizmu, normálny stav kĺbov, pokožky, vlasov a nechtov.

Užívanie SLIM & DETOX balíčka odporúčame spojiť s ľahkou stravou a každodenným cvičením. Ak však nemáte čas každý deň cvičiť, nájdite  si aspoň 3 dni v týždni čas na 40-minútovú prechádzku. V kombinácii s ľahkou stravou to podporí tú správnu činnosť organizmu a spaľovanie tukov.

Dva v jednom = Fucus riasa s jablčnym octom + Pestrec mariánsky so žihľavou to je chudnutie s rozumom a s výsledkom. Správne chudnutie je nevyhnutné podporiť detoxikáciou organizmu. Táto kombinácia Vám môže priniesť nielen úbytok kilogramov, ale aj zlepšenie Vášho zdravotného stavu.

Obsah: 60 kapsúl + 50 ml.

Dávkovanie: 1 kapsula denne, pred jedlom.

Dávkovanie: 5 kvapiek = 0,4 ml denne, pred jedlom.

Výrobky sú odsúhlasené Úradom verejného zdravotníctva SR.

 

Upozornenie: Odporúčaná denná dávka by sa nemala presiahnuť. Výrobok nie je vhodný pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy

Podobný tovar
Šalvia tabletky pri nadmernom potení Liftea 30ks 14,9g
6,13 €
Posledné kusy (2)
ks
Fe - Železo VITAMIN BOTTLE 30ml
10,50 €
Posledné kusy (3)
ks
© 2013 - 2019 | Mapa stránky | marketingová podpora wynergie | vytvorilo webio | now on WS