MISWAK STICK 7g

MISWAK STICK 7g
4,79 €
Kód721.05
DostupnosťMomentálne nedostupné

Tento tovar je momentálne nedostupný, odošlite nám dopyt a my Vás budeme informovať o dostupnosti, čase dodania a presnej cene tovaru.

Znie to podľa Vás staromódne, používať drievko zo stromu na čistenie zubov? Ste na omyle! Viaceré výhody používania miswaku konštatovala aj Svetová zdravotnícka organizácia (WHO).
Miswak alebo palička na čistenie zubov z dreviny Salvadora Persica. Š túdie odhalili hodnotné medicínske vlastnosti koreňov a dreva tejto rastliny # abrazívne, antiseptické, astringentné, čistiace, obsahuje tiež inhibítory enzýmov a fluoridy. Má ideálne zloženie na použitie v ústnej hygiene.

Len Organic Miswak Stick Vám prinesie ten pravý miswak. Unikátna technológia bez použitia chémie nám dovolila Vám ponúknuť FRESH # čerstvý miswak, ktorý spĺňa prísnu smernicu kozmetických výrobkov # bezpečná kozmetika.

Pozitívne účinky na ústnu hygienu a zdravie sú početné. Kremík, sodík, chloridy, hydrogénuhličitan sodný, vápnik posilňujú zubnú sklovinu, kôra a časť pod kôrou obsahuje veľké množstvo antibiotických látok, ktoré bránia rastu baktérií a tvorbe povlaku.

Miswak odstraňuje škvrny zo zubov z fajčenia, kávy, čaju. Obsahuje tiež prírodné živiny, ako fluoridy, kremík, vitamín C a ďalšie. Dr. Mohammad Ramzi, zubný chirurg švajčiarskej dentálnej kliniky tvrdí: #Miswak je efektívnym nástrojom na čistenie povrchu zubov. Pre dosiahnutie lepšieho čistenia medzizubných priestorov by sa mal používať spoločne so zubnou niťou. Používajte miswak 3 krát denne.#
Podobný tovar
MISWAK TUBA
2,- €
Posledné kusy (2)
ks
Striebro Koloidné 50ppm 180ml
12,64 €
Momentálne nedostupné
© 2013 - 2020 | Mapa stránky | marketingová podpora wynergie | vytvorilo webio | now on WS