SpäťÚvod / Eshop / Knihy, CD, ... / Oleje éterické / Olej éterický Citrón 10ml Sonnentor

Olej éterický Citrón 10ml Sonnentor

Olej éterický Citrón 10ml Sonnentor
Sonnentor
4,17 €
Kód828.95
VýrobcaSonnentor
DostupnosťMomentálne nedostupné

Tento tovar je momentálne nedostupný, odošlite nám dopyt a my Vás budeme informovať o dostupnosti, čase dodania a presnej cene tovaru.

100 % čisto prírodný éterický olej v bio kvalite.
Použite ako prísadu do kúpeľa, olej do sauny, do izbových fontán, na inhaláciu, na zvlhčenie ovzdušia a prevoňanie bytu prostredníctvom aróma lámp alebo vonných kameňov.

Zloženie: éterický olej citrón extra (Citrus limon) z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.

Domovom citróna je oblasť stredozemného mora a Amerika. Citrusový olej, známy ako najsviežejší, najčistší a najrýchlejší olej, sa vyrába prostredníctvom lisovania za studena a následným odstreďovaním. Jednou z hlavných vonných látok citrónu je citral, ktorý môže vďaka klíme kolísať. Je potrebné prihliadať na citlivosť oleja voči teplote a svetlu.
Má vysoký obsah vitamínu C. Citrónový olej môže pôsobiť proti mnohým potiažam, ako sú kŕčové žily, zápal žíl, nafukovanie, vysoký krvný tlak, reuma, infekcie, prechladnutia. Olej môže byť nasadený tiež pri zažívacích problémoch alebo prekyslení organizmu.
Naviac môže podporovať sústredenie a posilňovať pamäť. Dezinfikuje vzduch. Má povzbudzujúce účinky. Odporúčame do aróma lámp kancelárií, povzbudí Vás, keď to najviac budete potrebovať. Citrónový olej môže pomôcť pri šedivých kožných vyrážkach po bodnutí od hmyzu. Blond vlasy po ňom získajú lesk a môže byť použitý tiež v boji proti mastným vlasom, či lupinám.

Môže sa miešať z eukalyptom alebo feniklom.
Podobný tovar
Olej éterický Čajovník 10ml Sonnentor
5,11 €
Momentálne nedostupné
Silica Litsea Cubeba Dr. Popov 10ml
3,22 €
Posledné kusy (2)
ks
Olej vonný Lesná Jahoda 10ml
3,19 €
Momentálne nedostupné
© 2013 - 2019 | Mapa stránky | marketingová podpora wynergie | vytvorilo webio | now on WS