SpäťÚvod / Eshop / Prístroje a pomôcky / Čajníky / Čajník inteligentný 900ml ingenuiTea

Čajník inteligentný 900ml ingenuiTea

Čajník inteligentný 900ml ingenuiTea
47,21 €
Kód55.50
DostupnosťMomentálne nedostupné

Tento tovar je momentálne nedostupný, odošlite nám dopyt a my Vás budeme informovať o dostupnosti, čase dodania a presnej cene tovaru.

Najlepší pomocník na prípravu sypaného čaju a bylín.

Príprava čaju ešte nikdy nebola jednoduchšia a pohodlnejšia!

Inteligentný čajník - ingenuiTEA

Čo to je?

Čajník s dômyselným systémom na jednoduchú prípravu sypaného čaju. Jeho použitie je tak ľahké a rýchle, že už nikdy sa nebudete musieť uchýliť k nekvalitnému čaju z nálevových sáčkov, aby ste si pohodlne pripravili svoj čaj.

Z čoho je vyrobený?

Z Tritánu.

Tritán je netoxický plast určený na styk s potravinami pri vysokých teplotách. Ani pri styku s vriacou vodou, ani v umývačke riadu, dokonca ani v mikrovlnke nedochádza k uvoľňovaniu žiadnych škodlivých látok. Tritán je certifikovaný BPA free materiál!

Ako funguje?

Otvorte vrchnák a nasypte do čajníka potrebné množstvo čajových lístkov alebo byliniek, zalejte vodou požadovanej teploty a nechajte lúhovať. Keď je čaj vylúhovaný, jednoducho položte čajník na ľubovoľný pohár, čajník alebo inú nádobu s potrebným objemom. Piest na spodu sa uvoľní a dochádza k automatickému precedeniu čaju. Vylúhované lístky ostávajú v čajníku, pripravené na prípadné ďalšie nálevy.

Ak chcete vylúhovaný čaj rozdeliť do viacerých nádob, jednoducho po precedení potrebného množstva čaju inteligentný čajník zdvihnite a piest sa automaticky uzavrie.

Ako sa čistí a udržiava?

Vylúhovaný čaj sa z čajníka jednoducho vysype do smetí a zbytky čaju jednoducho vypláchneme prúdom tečúcej vody, alebo použijeme umývačku riadu.

Na čistenie nepoužívame drsnú stranu hubky alebo drôtenku, ktoré by mohli čajník poškriabať.
Podobný tovar
Šálka sklená 100ml
5,54 €
Momentálne nedostupné
Čajník sklený s filtrom 800ml
17,41 €
Posledný kus
ks
© 2013 - 2019 | Mapa stránky | marketingová podpora wynergie | vytvorilo webio | now on WS